Na naszej stronie używamy plików cookies, aby lepiej rozumieć w jaki sposób są używane proszę zapoznać się z naszą polityką prywatności.
Odgrzybiamy też małe pomieszczenia...
Pracujemy na terenie CAŁEGO ŚLĄSKA, dojedziemy do każdej miejscowości i będziemy punktualnie. Zawsze mamy wszystko, co jest nam potrzebne do wykonania zlecenia, nie oczekujemy od Państwa pomocy, robienia kawy, pożyczania drabin, śrubokrętów czy nożyczek. Jeśli nabrudzimy to sprzątamy po sobie. Nigdy za usługę nie zapłacicie więcej niż jest to podane w ofercie.
 
usuwanie pleśni 
Odgrzybianie Górny Śląsk, Odgrzybianie Dolny Śląsk, Odgrzybianie Śląsk Opolski.
Od wielu lat odgrzybianie to jedna z trzech podstawowych usług świadczonych przez naszą firmę. Dość często dzwoniąc do nas pytacie Państwo czy wykonujemy usługi w lokalach mieszkalnych prywatnych, czy odgrzybiamy małe pomieszczenia lub fragmenty pomieszczeń.
TAK. 
Odgrzybiamy wszystkie rodzaje i wielkości pomieszczeń. ODGRZYBIANIE – USUWANIE PLEŚNI to jedna z podstawowych usług świadczonych przez naszą firmę. Odgrzybiamy również niewielkie pomieszczenia. Pracujemy na całym terenie CAŁEGO ŚLĄSKA. Dojedziemy do każdej miejscowości i wykonamy usługę praktycznie w każdym, nawet bardzo specyficznym pomieszczeniu. Odgrzybimy i przebadamy mieszkania, piwnice, jedno i wielostanowiskowe garaże. Odgrzybiamy i diagnozujemy duże i małe archiwa, kościoły, banki, szkoły, przedszkola i żłobki, przychodnie lekarskie i weterynaryjne, domy opieki, piekarnie, magazyny, klasztory, krypty grobowe...
 
 
Pracowaliśmy już chyba we wszystkich możliwych rodzajach pomieszczeń i jeśli ktoś z Państwa nas czymś zaskoczy obiecujemy rabat.
Jeśli możemy doradzić to konsultujcie Państwo decyzje o odgrzybianiu z profesjonalistami. Kompetentni wykonawcy nie unikają rozmowy i odpowiedzi nawet na z pozoru dziwne potaniana. Nie bójcie się pytać. Nikt nie wykona ekspertyzy przez telefon, ale w czasie rozmowy telefonicznej można podpowiedzieć oraz wskazać doraźne działania. 
 LOGO WAIGEL
 
Zapraszamy do kontaktu z nami - pytajcie, przysyłajcie zdjęcia porażonych obszarów, dzwońcie. Oddajemy do dyspozycji naszych klientów telefon kontaktowy.
Telefon kontaktowy dostępny:
Poniedziałek-piątek 8:30-20:00
Soboty 9:30-16:00
Zadzwoń 880 722 589
Jeśli mykolog nie może odebrać, piszcie sms z prośbą o kontakt - oddzwoni na pewno. Można też korzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na naszych stronach internetowych. Pozwala on na przesłanie fotografii porażonych obszarów, nie wymaga logowania, jest darmowy i znacznie ułatwia nam pracę.
I jeszcze jedno
Bardzo często w ogólnie dostępnych materiałach np. na forach i stronach internetowych spotykamy nieścisłe i mylące opinie o odgrzybianiu. W opisach sposobów odgrzybiania nie ma podziału na grzyby domowe /podstawkowe/ i grzyby-pleśnie /strzępkowe/. Autorzy nie dzielą metod i traktują wszystkie grzyby jednakowo, a to poważny i kosztowny błąd. 
 
Nim weźmiecie do ręki tak polecany denaturat, ocet i ścierkę, nim skujecie tynki i zerwiecie podłogi zastanówcie się proszę przez chwilkę, czy aby na pewno wiecie, co robicie...
 
O grzybach, lokatorach i administracji, czyli kto ma rację?
Grzyby-pleśnie pojawiają się tam gdzie znajdą dobre warunki do rozwoju – to oczywiste. Ale już mniej oczywiste są warunki, które są dla rozwoju grzybów korzystne. Często nasi klienci nie przyjmują do wiadomości swojego „autorskiego” udziału w powstałym zagrzybieniu. Oczywiście nie zawsze sprawcą zagrzybienia jest sam lokator, a dokładniej sposób eksploatacji lokalu przez niego preferowany. Równie często czynniki budowlane i techniczne są „winowajcami” zagrzybienia lokalu. Po przeanalizowaniu ostatnich kilkuset przypadków zagrzybień w lokalach mieszkalnych, biurach i małych lokalach handlowych – usługowych, doszliśmy do wniosku, że sposobem na znalezienie prawdy obiektywnej i często zażegnanie sporu pomiędzy administracją a lokatorem, jest zlecenie firmie zewnętrznej (takiej jak nasza) wykonanie oceny mykologicznej lub ekspertyzy mykologicznej. W takim przypadku nasze zadanie to zajęcie stanowiska obiektywnego, obiektywnego wskazania, za pomocą kompletu pomiarów i analiz, faktycznych przyczyn powstania zagrzybień, skutecznego usunięcia grzybów, sporządzenia zbioru zaleceń i porad mających na celu zmianę warunków środowiskowych na niekorzystne dla rozwoju grzybów. 
I to od dwudziestu lat udaje się nam doskonale.
Nasza oferta składa się z kilku usług i można ją podzielić na pięć podstawowych grup:
• ODGRZYBIANIE
OCENA MYKOLOGICZNA
• EKSPERTYZY MYKOLOGICZNE
• ODGRZYBIANIE DREWNA
• USUWANIE PLEŚNI
Poprawnie przeprowadzone pomiary i analiza wyników jasno wskazują przyczyny powstawania zagrzybień, i co za tym idzie określają sposób poprawnej eksploatacji oraz zakres koniecznych napraw czy modyfikacji lokalu/budynku. Zwykle ocena mykologiczna kończy spór pomiędzy administracją a lokatorem i daje jasne wskazówki, kto, co, jak, czym i kiedy robić, aby problem grzybów nie pojawiał się ponownie.
Zapraszamy do zadawania pytań – telefon 880 722 589
 
guzik do strny eu
 
Tag: odgrzybianie, waigel, odgrzybianie Wrocław, odgrzybianie Opole, odgrzybianie Częstochowa, odgrzybianie dolny Śląsk, odgrzybianie Śląsk, odgrzybianie Śląsk opolski, ekspertyzy mykologiczne
 
 
Copyright © 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone.